Strony WWW

Strony WWW

Wrz 15, 2010

Betacam IT & Security Solutions  to grupa profesjonalistów z kilkuletnim doświadczeniem w  tworzeniu komunikacji internetowej. Posiadamy bogate doświadczenie, nabyte w dużych agencjach. Nasz zespół jest wyspecjalizowany w swoich zadaniach, podzieliliśmy się na działy: graficy, programiści, specjaliści SEO. Współpracujemy z jedną z największych światowych firm tworzących profesjonalne szablony dla najbardziej zaawansowanych systemów zarządzania treścią.  Nasza firma kompleksowo zatroszczy się o marketing internetowy Waszej firmy. W kilku krokach takich jak stworzenie Strony WWW Wrocław, optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarki Google, pozycjonowanie na wybrane frazy kampania Ad Words linków sponsorowanych Adwords, fanpage na Facebook-u, Google Places, pozycjonowanie Google Maps.

Od kilku lat najpopularniejsze serwisy internetowe oparte są o systemy zarządzania treścią tzw CMS. Systemy takie dają duże możliwości użytkownikom, którzy nie mają w ogóle pojęcia o HTML, PHP, CSS etc. Wystarczy zalogować się do panelu użytkownika i mamy już dostęp do naszej strony WWW, gdzie możemy dodawać artykuły, edytować treść za pomocą prostego edytora (pisanie wygląda jak w popularnych programach typu Word)

Najpopularniejszymi CMS-ami są WordPress, Drupal, Joomla oraz Prestashop (CMS który służy do budowy sklepów internetowych)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *